Meniu Uždaryti

DALYVAUJAMOJO BIUDŽETO PROJEKTAS „KARTU – GRAŽU, TVARU IR ŽAISMINGA“

Progimnazijos teritorijos atnaujinimo projektas numato įgyvendinti tvarų ir aplinkai draugišką sprendimą, skirtą visų amžiaus grupių mokinių poreikiams tenkinti. Progimnazijos poilsio – edukacinių erdvių atnaujinimas yra skirtas sujungti tvarumą, funkcionalumą ir estetiką, kad mokiniai ir visa progimnazijos bendruomenė daugiau praleistų laiko gryname ore, mėgaujantis natūralia aplinka, atkreipiant dėmesį į  ekologiją, gamtosaugą, tvarumą. Atnaujinimo darbai suskirstyti į penkias dalis, kurių kiekviena turi skirtingas funkcijas, kuriomis mokiniai galės naudotis aktyviems žaidimams mokyklos kieme, ir kurios suteiks vaikams erdves poilsiui, bendravimui:

  1. Prie progimnazijos fasadinės dalies (šalia pagrindinio įėjimo) numatyta poilsio erdvė, kurioje bus suoliukas su atrama, pagamintas iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, tausojant gamtą.
  2. Erdvėje šalia stadiono ir krepšinio aikštelės numatomi mediniai suoleliai su pakopomis tarp medžių. Ši erdvė bus skirta mokinių poilsiui, bendravimui.
  3. Edukacinė, poilsio erdvė skirta jaunesniojo amžiaus vaikams – tai suoliukai-liniuotės. Ši erdvė orientuota į mokinių kūrybiškumą, įtraukianti į mokomąsias veiklas.
  4. Mobili lauko scena ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Liepaitė“ vaikučiams – vieta šventėms, spektakliams, koncertams, edukacinėms veikloms vykdyti. Ši edukacinė įtraukianti erdvė įtrauks vaikus į menines, kalbines, vaidybines, koncertines veiklas.
  5. Leipalingio mokyklos mokiniai, gyvenantys Leipalingio miestelyje ir aplinkiniuose kaimuose, svajoja, kad prie mokyklos būtų išskirtinė edukacinė-mokymosi erdvė – stiklinis kupolas, pritaikytas šiuolaikiniam mokymuisi. Kaimo vietovėse gyvenančių mokinių galimybės lankytis moderniose mokymo įstaigose yra ribotos. Jei ši mokinių svajonė išsipildytų, mokyklos aplinkos taptų patrauklesnėmis, skatinančiomis čia mokytis ir kurti.

Preliminari projekto idėjos sąmata

 

Išlaidų pavadinimas

Planuojama išlaidų suma, Eur
Suoliukas su atrama 3 950
Medinis suoliukas su pakopomis 4 000
Iš viso: 7 950
Skip to content